Poradnik do World of Warcraft Trial of Valor Raid

Poradnik do World of Warcraft Trial of Valor Raid

Próba Waleczności

Trial of Valor to miniraid, który został wprowadzony w patchu 7.1 do World of Warcraft. Ma on na celu zakończenie fabuły wszystkiego, co związane jest z frakcją Valarjar-Stormheim, opartą na mitologii skandynawskiej. Trial of Valor ma tylko trzech bossów i jest zabijaczem czasu pomiędzy raidami Emerald Nightmare i The Nighthold.

Rajd ten wart jest wysiłku. Nie da Ci on zbyt wiele w kwestii zwiększenia poziomu przedmiotów, ale jest ekscytujący ze względu na fabułę i spotkania.

Łupy z Trial of Valor

Poniżej znajduje się tabela poziomów przedmiotów. To jest tylko poziom bazowy, jak już wiesz. Każdy item może zdobyć do +15 poziomów itemów. Oznacza to, że z Trial of Valor możesz zdobyć 900 item-level gear.

Pierwszy boss: Odin

Lore mówi, że Odyn był przetrzymywany w Halls of Valor za swojego dawnego wroga Helyę. Teraz szuka swojej wolności i potrzebuje pomocy porządnych śmiertelnych bohaterów. Raiders, Trial of Valor będzie twoim pierwszym spotkaniem. Odyn wystawi Was na próbę i w końcu (o, dziękuję! Doprowadźmy Odyna do upadku.

Zobacz również: wow odyn’s challenge

Drugi boss: Guarm

Po ukończeniu poprzedniej próby, możesz wejść do Helheimu. Nie byłoby to takie trudne, gdyby było łatwe. Guarm to trzygłowy, gigantyczny, plujący, ryczący i gryzący pies. Helya jest dobrą opiekunką dla zwierząt, prawda?

To jest proste spotkanie z jednym celem. Guarm to kontrola DPS, który wpada w furię w ciągu 4 minut od rozpoczęcia walki.

Trzeci boss: Helya

Helya była prawą ręką Odyna, ale urosła w siłę. Teraz dowodzi swoją ogromną armią, aby zniszczyć wszystkie żywe istoty i wprowadzić nową erę ciemności. W tej bitwie spotkasz małego squata.

Co jeszcze?

Rajd Trial of Valor pozwala graczom na zebranie nowego zestawu Transmogrification Set związanego z Valarjar. Zestaw ten wymaga 1000 fragmentów duszy Valarjar przez Trial of Valor. Po ukazaniu się aktualizacji, w Dalaran będzie można znaleźć jeszcze wiele innych questów. Aby odblokować Światowe Zadania Helarjar, wykonaj je wszystkie.

Nie zapomnij o nowym, fajnym tytule! Pokonaj Helyę na Mythicu, aby zostać Wybrańcem! Wszystkiego najlepszego!

Previous Wybieranie głośników do systemu stereo
Next Czy peeling chemiczny jest warty twojej uwagi?

Może to Ci się spodoba

Co jest lepsze: drewno czy brykiet?

Czy brykiety lepiej spalać w kominku z wkładem niż tradycyjne drewno liściaste? Co z brykietami ze słomy, trocin, torfu lub węgla brunatnego? Jak można przeliczyć brykiety na porównywalną ilość drewna?

Dzień otwarty w komendzie w ramach kampanii „Kręci mnie bezpieczeństwo”

4 lipca 2017 roku dzieci z Młodzieżowego Domu Kultury im. Janusza Korczaka w Krakowie odwiedziły Komendę Wojewódzką Policji w Krakowie. Akcja odbyła się w ramach kampanii organizowanej pod patronatem Pana

Święto krakowskich policjantek, policjantów i pracowników

Dzisiaj (20 lipca br.) w Muzeum Lotnictwa Polskiego odbyła się uroczysta zbiórka z okazji Święta Policji Komendy Miejskiej Policji w Krakowie. Przybyli na nią m. in. pełniący obowiązku Komendanta Wojewódzkiego

Krakowscy policjanci dbają o bezpieczeństwo pieszych

28 lutego i 1 marca br. policjanci Komisariatu Policji I w Krakowie  wspólnie z funkcjonariuszami krakowskiej Straży Miejskiej prowadzili akcję pod kryptonimem „Rogatka”. Była ona prowadzona w rejonie Starego Miasta,

Małopolscy policjanci upamiętnili policjantów pomordowanych w 1940 roku przez NKWD

26 kwietnia br. na terenie Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie odbyły się rocznicowe uroczystości przy Obelisku poświęconym funkcjonariuszom Policji Państwowej – jeńców z obozu w Ostaszkowie, Katyniu, Twerze, Miednoje zamordowanych

Olkusz. Handel nielegalną odzieżą

Ponad 900 sztuk odzieży z podrobionymi znakami towarowymi znanych firm ujawnili i  zabezpieczyli pod koniec stycznia 2017r. Policjanci z Referatu do Walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Powiatowej Policji w Olkuszu

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź