ZDERZENIE AUTOKARU Z CIĘŻARÓWKĄ POD CZĘSTOCHOWĄ

ZDERZENIE AUTOKARU Z CIĘŻARÓWKĄ POD CZĘSTOCHOWĄ

Policjanci z Częstochowy wyjaśniają przyczyny i okoliczności zdarzenia, do którego doszło na drodze krajowej nr 1 w Wikłowie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący ciężarówką najechał na tył autokaru wiozącego uczestników wycieczki. Łącznie do szpitala zabranych zostało 5 osób.

Do zdarzenia doszło po 5.00 w miejscowości Wikłów na drodze krajowej nr 1. Jak wstępnie ustalili policjanci z wydziału ruchu drogowego, 28-letni kierujący ciężarówką najechał na tył autokaru, którym podróżowało łącznie 55 osób. Do szpitala odwieziony został zarówno kierujący ciężarówką, jak i jadący autokarem: 9-latek, dwóch 17-latków oraz ich opiekunka. Badanie wykonane przez policjantów wykazało, że obaj kierowcy byli trzeźwi. Przez kilka godzin prawy pas ruchu w kierunku Katowic był zablokowany. Trwa wyjaśnianie przyczyn i okoliczności tego zdarzenia.

Previous NA OJCA Z SIEKIERĄ
Next SZYBKA REAKCJA POLICJANTÓW Z CZĘSTOCHOWSKIEJ „PIĄTKI”

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Kradł, bił, terroryzował rodzinę i znęcał się nad kotem

Policjanci z komisariatu w Kłomnicach zatrzymali 28-latka, podejrzanego o kradzież rozbójniczą, wywieranie wpływu na zeznania świadków, znęcanie się nad rodziną i maltretowanie kota. Jak ustalili śledczy, mężczyzna chciał ukraść sąsiadowi

Wiadomości 0 Comments

Uroczyste pożegnanie Komendanta Miejskiego Policji w Częstochowie

17 marca w Komendzie Miejskiej Policji w Częstochowie odbyła się uroczysta zbiórka w związku z zakończeniem służby na stanowisku Komendanta Miejskiego Policji w Częstochowie przez mł.insp. Sławomira Litwina. W uroczystości

Wiadomości 0 Comments

„Z młodym kierowcą w drodze po doświadczenie” w Częstochowie

Policjantka z częstochowskiego wydziału ruchu drogowego odwiedziła młodzież z Technicznych Zakładów Naukowych w Częstochowie. Podczas spotkania opowiadała o trwającej w naszym województwie kampanii „Z młodym kierowcą w drodze po doświadczenie”.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź