WYŚCIGI SAMOCHODOWE O PUCHAR PREZYDENTA CZĘSTOCHOWY

WYŚCIGI SAMOCHODOWE O PUCHAR PREZYDENTA CZĘSTOCHOWY

W minioną sobotę na ulicach Częstochowy w centrum miasta odbyły się wyścigi samochodowe, które zabezpieczali policjanci z częstochowskiej drogówki na czele z Naczelnikami Ruchu Drogowego. Impreza była również kolejną okazją do przekazania mieszkańcom Częstochowy opasek odblaskowych, które pomogą być lepiej widocznym na drogach.

W sobotę na ulicach Częstochowy w centrum miasta odbyła się impreza pod patronatem Prezydenta Miasta Częstochowy – wyścigi samochodowe o Puchar Prezydenta Częstochowy. Była to pierwsza taka impreza. Nad bezpieczeństwem mieszkańców, a także bezpieczeństwem samych uczestników czuwali policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego w Częstochowie wspierani i koordynowani przez swoich naczelników nadkom. Grażynę Dudek oraz st.asp. Sebastiana Tyras. W zabezpieczeniu pomagali również funkcjonariusze Straży Miejskiej a także służby porządkowe. Zabezpieczenie przebiegło bez incydentów i bez zakłóceń.

W trakcie imprezy policjanci, którzy na codzień zajmują się profilaktyką ruchu drogowego przekazali mieszkańcom Częstochowy opaski odblaskowe, tak aby byli lepiej widoczni i bezpieczni na drogach. Opaski zostały przekazane przez WORD w Częstochowie.

Previous AKCJA "ZNICZ 2017" - PODSUMOWANIE
Next Przyszłość polskiej energetyki - rozwiązania Polskiego Funduszu Energetycznego

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

DWA TRAGICZNE WYPADKI. APELUJEMY O OSTROŻNOŚĆ!

W ostatnich dniach na terenie powiatu częstochowskiego doszło do dwóch wypadków ze skutkiem śmiertelnym. W jednym z nich zginął 19-letni motorowerzysta, a w drugim 30-letni pieszy. Apelujemy zarówno do kierujących

Wiadomości 0 Comments

ZALECANE OBJAZDY TRASY DK1 NA REMONTOWANYM ODCINKU KOŚCIELEC-CZĘSTOCHOWA

W związku z trwającymi remontami Drogi Krajowej nr 1 na odcinku Kościelec-Częstochowa, policjanci wskazują alternatywne drogi objazdów, które pomogą sprawniej pokonać ten odcinek trasy. Apelujemy przy tym o zachowanie ostrożności

Wiadomości 0 Comments

Lekcja ekologii z Opusem i Widimem

Policjanci z częstochowskiego zespołu konnego prowadzą warsztaty ekologiczne dla dzieci. Akcja prowadzona jest w ramach programu edukacji ekologicznej, dofinansowanego ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!