Wypadek na przejeździe kolejowym – ku przestrodze

Wypadek na przejeździe kolejowym – ku przestrodze

Policjanci z Częstochowy wyjaśniają wszystkie okoliczności zdarzenia, do którego doszło w Blachowni na przejeździe kolejowym. Z ustaleń śledczych wynika, że kierujący seatem ominął opuszczoną półzaporę i zderzył się z nadjeżdżającym pociągiem towarowym. 46-latek zmarł w szpitalu. Na nagraniu z monitoringu widać, jak groźne było to zdarzenie. Śledztwo w tej sprawie jest w toku.

Do zdarzenia doszło w Blachowni, 11 maja br., na przejeździe kolejowym tuż przy skrzyżowaniu ulic Konopnickiej i Kawowej. Z dotychczasowych ustaleń śledczych wynika, że kierujący seatem ibizą wjechał na tory od ulicy Konopnickiej, mimo opuszczonych półzapór, zderzając się z jadącym od Lublińca pociągiem towarowym. 46-latek jadący seatem i 33-letni pasażer tego auta zostali przewiezieni do szpitala. Niestety starszy z mężczyzn zmarł.

Dokładne okoliczności tego tragicznego wypadku wyjaśniają policjanci w wydziału kryminalnego częstochowskiej komendy, wspólnie z prokuratorem.

Previous Marihuana w słoiku, znaczki z LSD
Next Areszt za usiłowanie kradzieży, włamanie i agresję wobec policjantów

Może to Ci się spodoba

Częstochowa na Sygnale 0 Comments

POSZEDŁ NA SPOTKANIE Z 13-LATKĄ, TRAFIŁ NA 3 MIESIĄCE DO ARESZTU

Policjanci z Częstochowy zatrzymali 39-latka, podejrzanego o składanie przez internet propozycji seksualnych 13-latce. Jak ustalili śledczy, w sobotę mężczyzna umówił się z dziewczynką. Nie wiedział, że tak naprawdę konwersację w

Częstochowa na Sygnale 0 Comments

Przechwycona kolejna partia „lewego” tytoniu, papierosów i alkoholu

Policjanci z Częstochowy zwalczający przestępczość gospodarczą przejęli prawie 4 kilogramy tytoniu, blisko 4,5 tys. papierosów i 40 litrów alkoholu bez polskich znaków akcyzy. Przy ich wprowadzeniu na rynek Skarb Państwa

Częstochowa na Sygnale 0 Comments

ZATRZYMANI AMATORZY DARMOWYCH ZAKUPÓW

Policjanci z komisariatu IV zatrzymali 18-letniego mężczyznę i 18-letnią kobietę, którzy w tym samym dniu i tym samym sklepie zrobili zakupy i nie płacąc za nie udali się do wyjścia.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź