Uprawiał konopie w szafie i na parapecie

Uprawiał konopie w szafie i na parapecie

Częstochowscy policjanci z referatu do zwalczania przestępczości narkotykowej zatrzymali 39-latka, podejrzanego u uprawę i posiadanie narkotyków. Jak ustalili śledczy, mężczyzna prowadził w mieszkaniu małą plantację konopi indyjskich, miał też przeszło 70 gramów gotowego suszu marihuany. Zatrzymany usłyszał już zarzuty. O jego dalszym losie zadecyduje prokurator.

Wczoraj rano policjanci z częstochowskiego referatu do zwalczania przestępczości narkotykowej postanowili sprawdzić informację, z której wynikało, że w jednym z bloków w dzielnicy Wrzosowiak może być prowadzona uprawa konopi indyjskich. Kiedy śledczy wkroczyli do mieszkania, okazało się, że znajduje się tam mała plantacja. Rośliny stały na parapecie i w szafie. Zabezpieczonych zostało 12 sadzonek i aparatura potrzebna do ich uprawy. Stróże prawa znaleźli też podczas przeszukania ponad 70 gramów gotowego suszu marihuany. Podejrzany o posiadanie nielegalnych substancji 39-latek został zatrzymany. Dzisiaj usłyszał zarzuty związane z uprawą i przetwarzaniem narkotyków. Śledczy, wspólnie z prokuratorem ustalają szczegóły sprawy.

Previous Zaatakował 83-latkę gdy wychodziła z kościoła. Trafił do aresztu
Next Bezpieczna droga do szkoły

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Nietrzeźwa 15-latka uszkodziła samochód

Policjanci z komisariatu VI w Częstochowie wyjaśniają szczegóły zdarzenia, do którego doszło na ulicy Jesiennej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 15-latka wbiegła na jezdnię razem ze swoją koleżanką, tuż przed

Wiadomości 0 Comments

Zapadł wyrok w sprawie propagowania faszyzmu

Sąd Rejonowy w Częstochowie wydał wyrok w sprawie przeciwko 54-letniemu mieszkańcowi Bytomia, oskarżonemu o posiadanie i prezentowanie w celu rozpowszechnienia przedmiotów propagujących faszystowski ustrój państwa. W toku śledztwa policjanci zabezpieczyli

Wiadomości 0 Comments

Oszustwo za 380 tys. zł. Podejrzany w areszcie

Częstochowscy policjanci zwalczający przestępstwa gospodarcze zatrzymali 31-latka, podejrzanego o oszustwo na kwotę 380 tys. zł. Jak ustali śledczy, mężczyzna namówił kilka lat temu pokrzywdzoną do zainwestowania pieniędzy w specjalny fundusz.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!