Podkład mineralny na mokro

Podkład mineralny na mokro

Krok 1: Nałóż żądaną ilość minerałów na talerz i wyjmij butelkę z delikatną mgiełką wypełnioną wodą destylowaną lub naszym tonikiem do twarzy Perfect Balance, aby nie tylko nałożyć puder, ale również go rozprowadzić.  Przygotuj swoją twarz oczyszczającą, tonizującą i nawilżającą, aby stworzyć najlepsze płótno do nałożenia koloru.  Pamiętaj, że z naszymi pudrami mineralnymi nie musisz czekać, aż krem nawilżający zostanie całkowicie wchłonięty, jak w przypadku innych marek makijażu mineralnego.  W rzeczywistości, tylko lepiej służy Ci on do zwiększenia przyczepności do skóry.

Krok 2: Weź swój pędzel kabuki, Flat Top, lub Jumbo Buffer i delikatnie rozprowadź wilgoć na włosie.  Zazwyczaj robią to 2 do 3 pompek i trzymają butelkę około 8 cali od szczotki.  Nie chcesz, aby Twój pędzel był nasycony lub „mokry”, ponieważ spowoduje to tylko „błoto” z Twoich minerałów.

Krok 3: Po rozpyleniu pędzla, następnie delikatnie przetrzyj pędzel po całej dłoni, aby równomiernie rozprowadzić krople wilgoci na włosiu.  Zanurz się w swoim pudrze mineralnym, a one złapią się na wilgotnym pędzlu, być może bardziej niż jesteś do tego przyzwyczajony.  Nie martw się jednak, ponieważ minerały pięknie rozproszą się na twarzy i nie będą się piekły, a jeśli chcesz, możesz skasować ich nadmiar.

WSKAZÓWKA: Jeśli chcesz używać wody zamiast toneru do twarzy, postępuj zgodnie z punktem 1 i nigdy nie używaj wody z kranu, tylko destylowanej, ponieważ „kran” pozostawia skórę suchą, kredową i swędzącą ze względu na zawarte w niej składniki mineralne.

Krok 4: Teraz delikatnie naciśnij na twarz wszystkie obszary skóry, aby wstępnie ją pokryć.  Następnie delikatnie uciśnij i zamieść w kierunku swojej strefy T (środek czoła, nos, broda).  Jeśli nie udało Ci się uzyskać wystarczającego pokrycia, powtórz ten proces ponownie.  Po prawidłowym ułożeniu minerałów, lekko poleruj, aby wyrównać aplikację i rozproszyć pozostały kolor na linię włosów, szyję i dekolt.

W przypadku podkładów mineralnych zalecamy stosowanie metody nawilżania, jednak róż mineralny można również nałożyć na twarz za pomocą szprotki nawilżającej, aby nadać cieniowi intensywniejszy odcień, a następnie jeszcze raz go wymieszać. Chłodzące działanie Pudru Ryżowego po nawilżeniu jest niesamowite i bardzo kojące dla skóry. Rozpylenie nawilżenia na Twoje pudry mineralne ustawi cały makijaż i zapewni Ci czystą, zdrowo wyglądającą cerę. Rezultaty są tak naturalne, że jest to naprawdę optymalny wygląd, jaki można osiągnąć.

WSKAZÓWKA: Możesz również nakładać bezpośrednio na skórę lub nałożyć odrobinę dodatkowego kremu nawilżającego na twarz, a następnie nałożyć swój podkład.  W ten sposób jeszcze bardziej ograniczysz opadanie pudru i uzyskasz piękne, kremowe wykończenie podkładu.  Nigdy nie martw się o to, że Twój podkład mineralny się wypieka lub chwyta.  Nasze minerały mogą być zawsze wypolerowane do perfekcji bez smug i plam.

http://kosmetyka-borczyk.pl/xrle/jak-aplikowac-podklad-mineralny-sposoby.html

Previous Folia samochodowa czy malowanie - zmieniamy kolor samochodu
Next Cena folii ppf

Może to Ci się spodoba

Life&Style 0 Comments

Jak znaleźć niedrogie, ale piękne szafiry?

Niebiskie szafiry cieszą się dużą popularnością, nie bez znaczenia jest zaś i to, że charakteryzuje je także duża wartość. Nie powinno być więc dla nas zaskoczeniem, że często poddaje się

Life&Style 0 Comments

W jaki sposób położyć panele winylowe na stare płytki?

Podłogi z desek winylowych mają cały wizualny urok podłóg z litego twardego drewna. Nauka instalacji podłogi winylowej jest czymś, co możesz zrobić sam. Podłoga winylowa kosztuje ułamek ceny twardego drewna,

Life&Style 0 Comments

O płatnościach mobilnych

Kilka lat temu na rynku pojawiły się nowoczesne telefony komórkowe. Inteligentne smartfony zmieniły nasze codzienne życie, podobnie jak zmienił je powszechny dostęp do Internetu. Za pośrednictwem domowego komputera lub smartfona

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź