Podkład mineralny na mokro

Podkład mineralny na mokro

Krok 1: Nałóż żądaną ilość minerałów na talerz i wyjmij butelkę z delikatną mgiełką wypełnioną wodą destylowaną lub naszym tonikiem do twarzy Perfect Balance, aby nie tylko nałożyć puder, ale również go rozprowadzić.  Przygotuj swoją twarz oczyszczającą, tonizującą i nawilżającą, aby stworzyć najlepsze płótno do nałożenia koloru.  Pamiętaj, że z naszymi pudrami mineralnymi nie musisz czekać, aż krem nawilżający zostanie całkowicie wchłonięty, jak w przypadku innych marek makijażu mineralnego.  W rzeczywistości, tylko lepiej służy Ci on do zwiększenia przyczepności do skóry.

Krok 2: Weź swój pędzel kabuki, Flat Top, lub Jumbo Buffer i delikatnie rozprowadź wilgoć na włosie.  Zazwyczaj robią to 2 do 3 pompek i trzymają butelkę około 8 cali od szczotki.  Nie chcesz, aby Twój pędzel był nasycony lub „mokry”, ponieważ spowoduje to tylko „błoto” z Twoich minerałów.

Krok 3: Po rozpyleniu pędzla, następnie delikatnie przetrzyj pędzel po całej dłoni, aby równomiernie rozprowadzić krople wilgoci na włosiu.  Zanurz się w swoim pudrze mineralnym, a one złapią się na wilgotnym pędzlu, być może bardziej niż jesteś do tego przyzwyczajony.  Nie martw się jednak, ponieważ minerały pięknie rozproszą się na twarzy i nie będą się piekły, a jeśli chcesz, możesz skasować ich nadmiar.

WSKAZÓWKA: Jeśli chcesz używać wody zamiast toneru do twarzy, postępuj zgodnie z punktem 1 i nigdy nie używaj wody z kranu, tylko destylowanej, ponieważ „kran” pozostawia skórę suchą, kredową i swędzącą ze względu na zawarte w niej składniki mineralne.

Krok 4: Teraz delikatnie naciśnij na twarz wszystkie obszary skóry, aby wstępnie ją pokryć.  Następnie delikatnie uciśnij i zamieść w kierunku swojej strefy T (środek czoła, nos, broda).  Jeśli nie udało Ci się uzyskać wystarczającego pokrycia, powtórz ten proces ponownie.  Po prawidłowym ułożeniu minerałów, lekko poleruj, aby wyrównać aplikację i rozproszyć pozostały kolor na linię włosów, szyję i dekolt.

W przypadku podkładów mineralnych zalecamy stosowanie metody nawilżania, jednak róż mineralny można również nałożyć na twarz za pomocą szprotki nawilżającej, aby nadać cieniowi intensywniejszy odcień, a następnie jeszcze raz go wymieszać. Chłodzące działanie Pudru Ryżowego po nawilżeniu jest niesamowite i bardzo kojące dla skóry. Rozpylenie nawilżenia na Twoje pudry mineralne ustawi cały makijaż i zapewni Ci czystą, zdrowo wyglądającą cerę. Rezultaty są tak naturalne, że jest to naprawdę optymalny wygląd, jaki można osiągnąć.

WSKAZÓWKA: Możesz również nakładać bezpośrednio na skórę lub nałożyć odrobinę dodatkowego kremu nawilżającego na twarz, a następnie nałożyć swój podkład.  W ten sposób jeszcze bardziej ograniczysz opadanie pudru i uzyskasz piękne, kremowe wykończenie podkładu.  Nigdy nie martw się o to, że Twój podkład mineralny się wypieka lub chwyta.  Nasze minerały mogą być zawsze wypolerowane do perfekcji bez smug i plam.

http://kosmetyka-borczyk.pl/xrle/jak-aplikowac-podklad-mineralny-sposoby.html

Previous Folia samochodowa czy malowanie - zmieniamy kolor samochodu
Next Cena folii ppf

Może to Ci się spodoba

Life&Style 0 Comments

Kartki urodzinowe – odrobinę mniej konwencjonalne

Już od pewnego czasu można usłyszeć, że zwyczaj składania życzeń urodzinowych zamyka. Owszem, pamiętanie o nadchodzącym jubileuszu nadal jest w cenie, od nas jednak oczekuje się przede wszystkim szybkości reakcji.

Life&Style 0 Comments

W jaki sposób położyć panele winylowe na stare płytki?

Podłogi z desek winylowych mają cały wizualny urok podłóg z litego twardego drewna. Nauka instalacji podłogi winylowej jest czymś, co możesz zrobić sam. Podłoga winylowa kosztuje ułamek ceny twardego drewna,

Life&Style 0 Comments

Najważniejsze wskazówki dotyczące wyboru firmy poligraficznej

Celem tego artykułu jest podzielenie się korzyściami z naszego doświadczenia i nakreślenie kilku przydatnych kroków, które pomogą Ci wybrać odpowiednią firmę poligraficzną do Twojego zadania drukowania. W rzeczywistości istnieje wiele

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź