Jakie kolczyki wybrać do krótkich włosów

Jakie kolczyki wybrać do krótkich włosów

Wybierając odpowiednie kolczyki do twarzy, musisz zwrócić uwagę na dwie rzeczy: na fryzurę i kształt twarzy. W tym wpisie na blogu powiem Ci wszystko o tym, jakie kolczyki najlepiej wyglądają na Tobie, gdy masz krótkie włosy. Niektórzy doradcy mówią, że gdy masz krótkie włosy, nie powinieneś nosić kolczyków typu „statement”, ale są one bardzo złe. Będziesz wyglądać wspaniale z dużymi, wspaniałymi kolczykami i krótką fryzurą. Przeczytaj ten post na blogu, aby zapoznać się ze wszystkimi wskazówkami, które pomogą Ci wybrać odpowiednie kolczyki, gdy masz krótkie włosy.

Kolczyki i Twoja fryzura przyciągają czyjeś oczy do Twojej twarzy. A twoja twarz jest najważniejszą częścią ciała podczas komunikacji. Chcesz więc, aby Twoje kolczyki i fryzura były do siebie dopasowane i nie konkurowały ze sobą, by wyglądać olśniewająco. Istnieje wiele fryzur i wiele rodzajów kolczyków, więc możliwości ich łączenia są niemalże nieograniczone. Sześć głównych stylów kolczyków to żyrandole, kępki, bandyty, obręcze, ćwieki i łzy. Ponieważ kółka i ćwieki są najbardziej uniwersalne z sześciu i pasują do niemal każdej fryzury i kształtu twarzy. Zatem te kolczyki są świetne do noszenia w pudełku na biżuterię.

Jakie kolczyki najlepiej wyglądają, gdy masz krótkie włosy?

Jeśli masz krótkie włosy, możesz nosić duże kolczyki typu „statement” lub ćwieki. Sztuczka polega na tym, by przyciągnąć czyjeś oczy do twarzy. Możesz to zrobić z błyszczącymi, fasetowanymi kolczykami z kamieniami szlachetnymi. Możesz też nosić kolczyki o zwisającym wzroku, gdy masz okrągły kształt twarzy lub duże kółka, gdy kształt Twojej twarzy jest dłuższy. Po prostu zadbaj o to, aby Twoja fryzura i kolczyki były w równowadze.

i więcej wskazówek…

Wybierz kolczyki, które dopełnią Twój kolor włosów. Gdy masz jasnobrązowy lub podkreślony kolor włosów, najlepiej założyć kolczyki w kolorze złotym lub złotym, aby poczuć ciepło tych kolorów. Ciemniejszy lub chłodniejszy kolor włosów lepiej pasuje do srebrnych i nieco jaśniejszych kolczyków.

Jeżeli masz fryzurę, która pokazuje Twoje uszy, możesz rozważyć noszenie kolczyków i mankietów. Kolczyki w połączeniu z tą fryzurą nadadzą fryzurze świeży i nowoczesny wygląd. Jednobarwne mankiety sprawią, że będziesz wyglądać bardziej elegancko i z klasą. Jeżeli chcesz wyglądać bardziej kobieco, zastanów się nad fasetowanymi, lśniącymi kamiennymi mankietami.

Najlepszą radą, jakiej mogę Ci udzielić w tej kwestii, jest noszenie kolczyków, które idealnie pasują do Twojej fryzury. Fryzura ta powinna zwrócić uwagę na Twoją twarz, a kolczyki powinny dodać coś ekstra, aby ludzie Cię zauważyli!

W tym wpisie na blogu mówiłem o kształcie twojej twarzy, który należy rozważyć przy wyborze odpowiednich kolczyków, które sprawiają, że błyszczysz. I oczywiście, chcesz wiedzieć wszystko o tym, aby dokonać właściwego wyboru. Napisałem darmowy ebook z 19 poradami, które mogą pomóc Ci dokonać tego wyboru.

A kiedy chcesz wiedzieć więcej o tym, jaki masz kształt twarzy, to poproś o mój darmowy ebook, w którym znajdziesz wszystkie informacje potrzebne do wyboru odpowiednich kolczyków, które sprawią, że będziesz lśnił.

http://tanzanit.edu.pl/a/lfdv,kolczyki-i-ich-dobor-do-fryzury

Previous Od czego zależy cena tłumaczenia?
Next Protezy wykonane z akrylu

Może to Ci się spodoba

Life&Style 0 Comments

4 sekrety udanego laserowego usuwania owłosienia

Wiesz już, że golenie, woskowanie i skubanie wymaga dużo czasu i pieniędzy, aby mieć gładką skórę, którą chcesz. Jeśli rozważasz laserowe usuwanie włosów, lub są obecnie leczone, to mądrze jest

Life&Style 0 Comments

Chlorofil – „krew roślin” w służbie człowiekowi

Jeśli chcemy przez lata cieszyć się dobrym zdrowiem, nie powinniśmy czekać na pierwsze sygnały świadczące o problemach naszego organizmu, aby interweniować, gdy zaczniemy zmagać się z chorobami. To profilaktyka pozwala

Life&Style 0 Comments

Protezy wykonane z akrylu

Popularne tworzywo sztuczne, akryl, od wielu lat wykorzystywane jest do produkcji protez zębowych. Łatwo można go formować i jest wytrzymały, dzięki czemu świetnie sprawdza się w postaci protez częściowych i

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź