Jaką drukarkę najlepiej kupić do użytku domowego?

Jaką drukarkę najlepiej kupić do użytku domowego?

Kupno drukarki do użytku domowego może być bardzo mylące. Podczas gdy drukarki biznesowe i fotograficzne mają dość specyficzne kryteria, takie jak prędkość lub rozdzielczość, drukarki domowe są całkowicie zależne od potrzeb Twojego gospodarstwa domowego. Większość gospodarstw domowych potrzeby są również niezwykle zróżnicowane, co sprawia, że wybór drukarki domowej, która ma to wszystko jeszcze trudniejsze. Na szczęście, widzieliśmy wiele domowych drukarek przychodzi i odchodzi, więc dowiedzieliśmy się kilku rzeczy na temat tego, co czyni najlepszą drukarkę domową i co powinieneś pomyśleć, aby pomóc Ci dokonać właściwego wyboru.

Dowiedz się, czego potrzebujesz od domowej drukarki

Na początek musisz się dowiedzieć, czego chcesz od domowej drukarki. Może wydawać się to oczywiste, ale często zdarza się, że ludzie przeceniają niektóre swoje potrzeby, zapominając o innych całkowicie. Drukarka, która może obsłużyć tysiące stron miesięcznie, może wydawać się imponująca, ale ile naprawdę będziesz drukował w domu? Z drugiej strony, czy zastanawiałeś się, czy wybór drukarki o dobrych możliwościach fotograficznych, która umożliwi Ci drukowanie zdjęć w domu, byłby przydatny, a nawet opłacalny? Spójrz na to, co naszym zdaniem powinieneś rozważyć przed wyborem drukarki domowej.

Ile będziecie drukować?

Wiele osób potrzebuje tylko drukarek domowych do wydrukowania nieparzystego biletu lub drobnego administratora gospodarstwa domowego, podczas gdy inni szukają wydruku projektów prac domowych dla dzieci, jak również raportów z pracy i innych. Zastanów się, czy będziesz drukować kilka razy w miesiącu, co tydzień czy codziennie. Jest to jedna z najważniejszych części o wyborze drukarki domowej, ponieważ miesięczny cykl pracy drukarki może mieć znaczący wpływ na ogólny koszt i uzyskanie go źle może oznaczać nadużywanie, a następnie uszkodzenie drukarki.

Co będziecie drukować?

Pomyśl o tym, co będziesz drukował i co z tego wynika. Chcesz drukować zdjęcia rodzinne w domu? Wtedy będziesz potrzebował drukarki fotograficznej o dobrej rozdzielczości. Jeśli trzymasz się projektów domowych, to nadal będziesz potrzebował drukarki z dobrym kolorem i rozdzielczością, ponieważ może być konieczne drukowanie zdjęć i grafiki, podczas gdy prace administracyjne i biurowe mogą być tylko tekstowe i czarno-białe. Wiele gospodarstw domowych uważa, że potrzebują drukarki, która może zrobić to wszystko, ale jeśli jesteś głównie drukowania jednego lub dwóch z nich, to można zaoszczędzić pieniądze poprzez zmniejszenie funkcjonalności, które nie są potrzebne.

Kto będzie drukował?

Kto drukuje, może mieć wpływ na kilka rzeczy w twoim domu. Jeśli masz małe dzieci lub po prostu chcesz, aby drukarka domowa pomogła Ci drukować, gdy nie ma Cię w biurze, wtedy prosta łączność USB lub Ethernet może być w porządku. Jeśli cała rodzina drukuje, to może warto przyjrzeć się łączności bezprzewodowej i komórkowej. Łączność w chmurze może również umożliwiać łatwe udostępnianie i drukowanie plików, co doskonale wypełnia lukę między domem a biurem.

Czego szukać w domowej drukarce

Teraz masz wyobrażenie o tym, jakie cechy musi posiadać Twoja własna drukarka, spójrz na to, czego poszukuje wielu nabywców drukarek domowych.

Wszechstronna

Jeśli potrzebujesz swojej drukarki domowej tylko do pewnych zadań, możesz zaoszczędzić pieniądze poprzez ograniczenie niektórych funkcji, ale ogólnie rzecz biorąc, uważamy, że drukarki domowe muszą być znacznie bardziej wszechstronne niż zwykłe drukarki biurowe lub fotograficzne. Jeśli szukasz drukarki, która poradzi sobie z tym wszystkim, zwróć uwagę na funkcjonalność all-in-one oraz dobrą rozdzielczość z przyzwoitym cyklem pracy i pojemnością tacy na papier. Drukarki atramentowe są zwykle najlepsze, jeśli chcesz drukować zarówno monochromatyczne, jak i kolorowe i są niezbędne, jeśli chcesz drukować zdjęcia w domu, ale pamiętaj, że mają one zazwyczaj wyższy koszt wydruku strony niż drukarki laserowe.

W celu zapewnienia dodatkowej wszechstronności, należy również zwrócić uwagę na bezprzewodową technologię mobilną i technologię chmury. Drukowanie mobilne oznacza, że cała rodzina może szybko i łatwo drukować w podróży, w tym udostępniać dokumenty między biurem a domem lub wymieniać zdjęcia między członkami rodziny gotowymi do wydrukowania w dowolnym momencie.

Kompaktowa

Ponieważ przestrzeń w domu jest bardziej ograniczona niż kiedykolwiek, nie jest zaskoczeniem, że większość ludzi chce, aby ich domowe drukarki były kompaktowe. Na szczęście, technologia przeszła długą drogę i teraz możesz zmieścić wiele funkcji w małej obudowie. Możesz otrzymać wszystko w jednej technologii, wszechstronny druk mobilny i wiele innych w kompaktowych rozmiarach, które można wygodnie umieścić na półce w domu lub nawet na stoliku bocznym.

W przystępnej cenie

Wiele rodzin ma dziś napięty budżet i wszyscy wolelibyśmy wydać nasze pieniądze na najbliższe wakacje niż na więcej atramentu dla drukarki. Przystępność cenowa jest często problemem numer jeden przy zakupie drukarki domowej, ale pamiętaj, aby patrzeć poza początkowy koszt. Na przykład, drukarki atramentowe są często bardziej przystępne cenowo niż drukarki laserowe, ale w dłuższej perspektywie mogą kosztować więcej przy wyższym koszcie za stronę i często nie są tak trwałe. Jeśli najczęściej trzeba drukować dokumenty tekstowe, drukarka laserowa może zaoferować bardziej przystępne cenowo opcje długoterminowe, ale jeśli potrzebujesz drukarki atramentowej to po prostu upewnij się, aby spojrzeć na koszt kaset i ile stron kaseta może drukować, aby znaleźć bardziej przystępny koszt za stronę.

Należy również zwrócić uwagę na solidną drukarkę. Niektóre drukarki zdobywają nagrody, na przykład za swoją solidną konstrukcję. Zwrócenie na to uwagi może również przynieść oszczędności w dłuższej perspektywie czasowej przy mniejszej ilości przestojów i konserwacji lub, co gorsza, konieczności całkowitego zakupu nowej drukarki. Dodatkowo, zwróć uwagę na darmowe oferty gwarancyjne, które mogą dać Ci darmowe naprawy w przypadku najgorszego.

Więcej na http://axio.com.pl/

Previous Protezy wykonane z akrylu
Next 4 sekrety udanego laserowego usuwania owłosienia

Może to Ci się spodoba

Life&Style 0 Comments

W jaki sposób położyć panele winylowe na stare płytki?

Podłogi z desek winylowych mają cały wizualny urok podłóg z litego twardego drewna. Nauka instalacji podłogi winylowej jest czymś, co możesz zrobić sam. Podłoga winylowa kosztuje ułamek ceny twardego drewna,

Life&Style 0 Comments

Intensywniejsze leczenie DCIS zmniejsza ryzyko wystąpienia inwazyjnego raka piersi

Badania przesiewowe w kierunku raka piersi za pomocą mammografii lub innych narzędzi (takich jak MRI) zwiększyły liczbę rozpoznań bardzo wczesnych raków piersi, znanych jako DCIS (ductal carcinoma in situ). W

Life&Style 0 Comments

Wizja stania w sklepie i czekania na żonę jest dla mnie przerażająca

Dziennikarz docenia, że w sklepach odzieżowych są krzesła i fotele. Dzięki temu może czytać gazetę w czasie, gdy żona wybiera dla siebie ubrania. Dziennikarz twierdzi, że przeraża go konieczność bezczynnego stania w sklepie i oczekiwania na

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź