Dzielnicowi z poczesnej zatrzymali amatora narkotykowej uprawy

Dzielnicowi z poczesnej zatrzymali amatora narkotykowej uprawy

Dzielnicowi z Poczesnej podczas obchodu rejonu służbowego zatrzymali 37-latka, który w miejscu zamieszkania hodował konopie oraz posiadał urządzenia i narzędzia służące do ich uprawy. Policjanci w trakcie przeszukania znaleźli też wiatrówkę. Mieszkaniec powiatu częstochowskiego usłyszał już zarzuty. Grozi mu do 3 lat więzienia.

Uwagę policjantów z Poczesnej zwrócił młody mężczyzna, siedzący w samochodzie zaparkowanym poza drogą publiczną, z dala od zabudowań. Gdy stróże prawa podeszli bliżej, od razu rozpoznali 37-latka, mieszkającego w pobliskiej gminie. Na widok policjantów młody kierowca zaczął się nerwowo zachowywać, co wzbudziło w mundurowych przypuszczenie, że może coś ukrywać. Podczas kontroli okazało się, że miał przy sobie metaamfetaminę, z której można było przygotować 20 działek dilerskich tego narkotyku. Ponadto w jego mieszkaniu policjanci znaleźli 12 krzaków konopi oraz urządzenia do ich uprawy. Z tych roślin młody mieszkaniec powiatu częstochowskiego mógłby uzyskać prawie 300 gramów zielonego suszu. Za posiadanie środków odurzających oraz uprawę konopi grozi mu kara do 3 lat więzienia.

Previous Powłoka kwarcowa na samochód
Next Okradła konduktorkę gdy ta wypisywała mandat za jazdę "na gapę"

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Podsumowanie krajowej akcji „NURD”

Wczoraj na terenie całego kraju w godzinach od 6:00 do 22:00 policjanci przeprowadzili działania „Niechronieni Uczestnicy Ruchu Drogowego”. Mundurowi swoją uwagę w szczególności skierowali na pieszych łamiących przepisy ruchu drogowego.

Wiadomości 0 Comments

CZĘSTOCHOWSKA POLICJA WYRÓŻNIONA NA XVII OGÓLNOPOLSKIEJ KONFERENCJI „BEZPIECZNY STADION”

Komendant Miejski Policji w Częstochowie mł. insp. Dariusz Atłasik odebrał wczoraj podczas XVII Konferencji „Bezpieczny stadion” wyróżnienie za współpracę z klubem piłkarskim Raków Częstochowa. W uroczystości w kieleckim ośrodku wystawienniczym

Wiadomości 0 Comments

Uwaga na oszustów matrymonialnych w internecie

Częstochowscy policjanci ostrzegają przed oszustami matrymonialnymi działającymi na popularnych portalach randkowych. Ofiarą jednego z nich padła 58-letnia mieszkanka Częstochowy. Kobieta miała otrzymać od nowo poznanego obcokrajowca paczkę z wartościowymi rzeczami

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź