DZIAŁANIA „SMOG” NA CZĘSTOCHOWSKICH DROGACH

DZIAŁANIA „SMOG” NA CZĘSTOCHOWSKICH DROGACH

W dniu wczorajszym na terenie całego kraju w tym również w Częstochowie, policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego przeprowadzili działania pod nazwą „Smog”. Akcja miała na celu przede wszystkim zwrócenie uwagi na prawidłowy stan techniczny pojazdów i emisję spalin do atmosfery.

Wczoraj w całym kraju od godzinn rannych przeprowadzone zostały działania, które miały na celu weliminowanie z ruchu drogowego pojazdów niesprawnych technicznie. W częstochowskiej akcji udział wzięło 33 policjantów ruchu drogowego, którzy sprawdzili 150 pojazdów. W trakcie działań wyeliminowano z ruchu drogowego 1 pojazd niesprawny technicznie – wydzielający toksyczne spaliny.

Podczas akcji policjanci przypominali również kierowcom, że dający się we znaki „smog”, może być spowodowany również niesprawnymi technicznie pojazdami, które wydalają spaliny o złej jakości.

Previous FESTYN RODZINNY "POŻEGNANIE LATA Z HUTNIKIEM" Z UDZIAŁEM DZIELNICOWYCH
Next PO RAZ KOLEJNY ZABEZPIECZONE DOPALACZE W TYM SAMYM SKLEPIE

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Areszt za brutalny atak na obywateli Ukrainy

Częstochowscy policjanci z wydziału do zwalczania przestępczości przeciwko mieniu zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o brutalny atak na obywateli Ukrainy. Jeden z pokrzywdzonych został uderzony pięścią w twarz, a następnie szklaną

Wiadomości 0 Comments

Samsung Galaxy A8: czy warto go kupić?

Galaxy A to linia, którą firma Samsung stworzyła dla osób, które cenią telefony z dobrą specyfikacją oraz wyróżniające się solidnym wykonaniem. Pod względem ceny smartfony z tej linii zaliczane są

Wiadomości 0 Comments

Korzystając z Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa możesz uratować ludzkie życie

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa to aplikacja dzięki, której ponad 1,1 mln ludzi podzieliło się z Policją swoimi spostrzeżeniami na temat zagrożeń występujących w miejscu ich zamieszkania, pracy, nauki czy wypoczynku.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź