Bił, szarpał i wyganiał z domu. Teraz trafił do aresztu

Bił, szarpał i wyganiał z domu. Teraz trafił do aresztu

Policjanci z Kłomnic zatrzymali 45-latka, podejrzanego o znęcanie się psychiczne i fizyczne nad żoną i dorosłym synem. Mężczyźnie zarzuca się, że od kilku lat wszczynał awantury, w trakcie których ubliżał domownikom i stosował wobec nich przemoc. W chwili zatrzymania miał w organizmie prawie 2 promile alkoholu. Na wniosek prokuratora i policjantów sąd zadecydował o umieszczeniu zatrzymanego w areszcie na najbliższe 3 miesiące.

Kilka dni temu policjanci z komisariatu w Kłomnicach otrzymali informację o przemocy domowej. Sprawą zainteresowali się kryminalni, którzy ustalili, że do awantur, w trakcie których 45-latek stosuje przemoc fizyczną i psychiczną wobec swojej żony i syna, może dochodzić już od 8 lat. Zebrany w sprawie materiał dowodowy pozwolił na zatrzymanie mężczyzny. Badanie wykazało w jego organizmie prawie 2 promile alkoholu.

Po wytrzeźwieniu został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Częstochowie, gdzie usłyszał zarzuty znęcania się nad bliskimi, poprzez między innymi wszczynanie awantur, popychanie, bicie, szarpanie, ubliżanie i wyganianie z domu, a także groźby pozbawienia życia i zdrowia. Po przeanalizowaniu akt sprawy, prokurator zadecydował o skierowaniu do sądu wniosku o zastosowanie wobec podejrzanego tymczasowego aresztowania. Mężczyzna najbliższe 3 miesiące spędzi za kratkami.

Previous Areszt za przekręty na przeszło milion złotych
Next Areszt dla pedofila recydywisty

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Przedszkolaki z Częstochowy uczą się bezpieczeństwa na drodze

Policjantka z częstochowskiego wydziału ruchu drogowego odwiedza szkoły i przedszkola, aby porozmawiać z dziećmi o bezpieczeństwie na drodze. Tym razem sierż. Beata Witos spotkała się z maluchami z miejskich przedszkoli

Wiadomości 0 Comments

Rajd po pijanemu z rocznym dzickiem

W ręce policjantów z Częstochowy wpadła para, która po pijanemu wybrała się na przejażdżkę samochodem z rocznym dzieckiem. Ich rajd zakończył się przebiciem opon na torach tramwajowych i trzeźwieniem w

Wiadomości 0 Comments

„Z młodym kierowcą w drodze po doświadczenie” w Częstochowie

Policjantka z częstochowskiego wydziału ruchu drogowego odwiedziła młodzież z Technicznych Zakładów Naukowych w Częstochowie. Podczas spotkania opowiadała o trwającej w naszym województwie kampanii „Z młodym kierowcą w drodze po doświadczenie”.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź