ARESZT DLA NOŻOWNIKA Z CZĘSTOCHOWY

ARESZT DLA NOŻOWNIKA Z CZĘSTOCHOWY

Zatrzymany przez policjantów 28-letni podejrzany o zabójstwo mężczyzna, został na wniosek śledczych tymczasowo aresztowany. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że sprawca wybrał swoją ofiarę przypadkowo. Prowadzący sprawę wyjaśniają motywy jego działania.

Do tragicznego w skutkach zdarzenia, o którym informowaliśmy w piątek, doszło na ulicy Krakowskiej w Częstochowie. W sobotę zatrzymany 28-latek został doprowadzony do prokuratury. Zebrany w sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mu zarzutu zabójstwa. Jak wynika z dotychczasowych ustaleń, podejrzany najprawdopodobniej nie znał wcześniej 63-letniego mieszkańca powiatu radomszczańskiego, który najpierw został uderzony w głowę, a następnie otrzymał śmiertelne ciosy nożem. Badanie wykazało, że zatrzymany po krótkim pościgu przez policjantów z wydziału kryminalnego 28-latek był trzeźwy. Na wniosek śledczych sąd zadecydował o umieszczeniu go na najbliższe 3 miesiące w tymczasowym areszcie. Trwa wyjaśnianie szczegółów i okoliczności tego zdarzenia.

Previous ZABEZPIECZENIE PIELGRZYMKI RODZINY RADIA MARYJA NA JASNĄ GÓRĘ
Next Praca i nerwica – czy muszą iść w parze?

Może to Ci się spodoba

Częstochowa na Sygnale 0 Comments

Udawała policjantkę – trafiła za kratki

W ręce policjantów z komisariatu I w Częstochowie wpadł 36-latek podejrzany o dokonanie rozboju. Jak ustalili śledczy, w popełnieniu tego czynu pomagała mu 44-letnia kobieta, która podszywała się pod policjantkę.

Częstochowa na Sygnale 0 Comments

RUSZYŁ Z NOŻEM NA POLICJANTÓW, TRAFIŁ DO ARESZTU

Policjanci z komisariatu II w Częstochowie zatrzymali 45-latka, który podczas interwencji ruszył w ich kierunku z nożem. Mężczyzna miał w organizmie blisko 3 promile alkoholu. Po wytrzeźwieniu w policyjnej celi,

Częstochowa na Sygnale 0 Comments

ZATRZYMANI AMATORZY DARMOWYCH ZAKUPÓW

Policjanci z komisariatu IV zatrzymali 18-letniego mężczyznę i 18-letnią kobietę, którzy w tym samym dniu i tym samym sklepie zrobili zakupy i nie płacąc za nie udali się do wyjścia.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!