ARESZT DLA NOŻOWNIKA Z CZĘSTOCHOWY

ARESZT DLA NOŻOWNIKA Z CZĘSTOCHOWY

Zatrzymany przez policjantów 28-letni podejrzany o zabójstwo mężczyzna, został na wniosek śledczych tymczasowo aresztowany. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że sprawca wybrał swoją ofiarę przypadkowo. Prowadzący sprawę wyjaśniają motywy jego działania.

Do tragicznego w skutkach zdarzenia, o którym informowaliśmy w piątek, doszło na ulicy Krakowskiej w Częstochowie. W sobotę zatrzymany 28-latek został doprowadzony do prokuratury. Zebrany w sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mu zarzutu zabójstwa. Jak wynika z dotychczasowych ustaleń, podejrzany najprawdopodobniej nie znał wcześniej 63-letniego mieszkańca powiatu radomszczańskiego, który najpierw został uderzony w głowę, a następnie otrzymał śmiertelne ciosy nożem. Badanie wykazało, że zatrzymany po krótkim pościgu przez policjantów z wydziału kryminalnego 28-latek był trzeźwy. Na wniosek śledczych sąd zadecydował o umieszczeniu go na najbliższe 3 miesiące w tymczasowym areszcie. Trwa wyjaśnianie szczegółów i okoliczności tego zdarzenia.

Previous ZABEZPIECZENIE PIELGRZYMKI RODZINY RADIA MARYJA NA JASNĄ GÓRĘ
Next Praca i nerwica – czy muszą iść w parze?

Może to Ci się spodoba

Częstochowa na Sygnale 0 Comments

TRAGICZNY WYPADEK NA UL. ORKANA W CZĘSTOCHOWIE

Policjanci z Częstochowy wyjaśniają przyczyny i okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło na ulicy Orkana w Częstochowie. Ze wstępnych ustaleń mundurowych z wydziału ruchu drogowego wynika, że kierujący samochodem marki

Częstochowa na Sygnale 0 Comments

ZATRZYMANY ZA POSIADANIE MARIHUANY I „LEWEJ” AMUNICJI

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości przeciwko mieniu zatrzymali 30-latka podejrzanego o posiadanie 8 sztuk amunicji bez wymaganego zezwolenia i narkotyków. Śledczy znaleźli łącznie przeszło 30 gramów marihuany. Mężczyzna usłyszał już

Częstochowa na Sygnale 1Comments

„Lewe” papierosy nie trafią na rynek

Policjanci z częstochowskiego wydziału zwalczającego przestępstwa gospodarcze zabezpieczyli blisko 50 tys. papierosów bez polskich znaków akcyzy. Straty Skarbu Państwa z tytułu niezapłaconego podatku zostały oszacowane na przeszło 41 tys. złotych.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!