4 sekrety udanego laserowego usuwania owłosienia

4 sekrety udanego laserowego usuwania owłosienia

Wiesz już, że golenie, woskowanie i skubanie wymaga dużo czasu i pieniędzy, aby mieć gładką skórę, którą chcesz. Jeśli rozważasz laserowe usuwanie włosów, lub są obecnie leczone, to mądrze jest wiedzieć, co zrobić, aby osiągnąć najlepszą redukcję owłosienia. Mamy kilka wskazówek dla Ciebie, abyś mógł zobaczyć najlepsze wyniki w swoim doświadczeniu depilacji laserowej.

  1. Potrzebnych jest kilka zabiegów

Po kilku zabiegach laserowych można zobaczyć znaczące rezultaty, ale do ich zakończenia konieczne będzie wykonanie kilku zabiegów. Program leczenia trwa 18 miesięcy. Dzieje się tak dlatego, że włosy naszego ciała przechodzą przez trzy etapy wzrostu: cykl anagenu, katagenu i telogenu.  Każdy przedział czasowy jest specyficzny dla danego obszaru poddawanego zabiegowi. Lasery skutecznie niszczą mieszek włosowy tylko w fazie anagenu, lub gdy Twoje włosy aktywnie rosną. Aby wyleczyć każdy włos i zagwarantować skuteczne usuwanie owłosienia, konieczne jest wykonanie wielu zabiegów.  W zależności od obszaru, będziesz miała zabieg w odstępie od czterech do ośmiu tygodni. Czas pomiędzy kolejnymi wizytami daje włosom wystarczająco dużo czasu na przejście do fazy aktywnego wzrostu dla laserów do usuwania owłosienia, aby skutecznie je ukierunkować.

  1. Zabiegi są szybkie, ale konieczne

W zależności od obszaru, terminy spotkań wynoszą od 5 do 25 minut. Upewnij się, że uczestniczysz w każdym spotkaniu! Wiemy, że życie jest zajęte i łatwo jest zapomnieć o wizytach, ponieważ już widziałaś znaczną redukcję włosów. Ale niezwykle ważne jest, aby pokazać wszystkie swoje zabiegi, jeśli chcesz zobaczyć najlepsze rezultaty usuwania owłosienia.

  1. Ogolić obszar poddany zabiegowi przed każdym zabiegiem

Pewnie już to wiesz, ale to zawsze dobre przypomnienie. Musisz ogolić obszar, który leczysz 24 godziny przed wizytą. Dzięki temu laser może skutecznie wycelować i zniszczyć mieszek włosowy.

  1. Unikać zbyt dużej ekspozycji na słońce

Sunblocker jest twoim najlepszym przyjacielem!  Użycie odpowiedniego Sunblockera minimalizuje ryzyko przerwania programu leczenia.  Bycie na słońcu na zewnątrz nie jest receptą na sukces, jeśli chodzi o depilację laserową. Upewnij się, że używasz mineralnego filtra przeciwsłonecznego, który zawiera tlenek cynku; daje Ci on silniejsze pokrycie i chroni Twoją skórę dłużej przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Jeśli poparzysz się lub opalisz się w ciągu 14 dni od zabiegu, Twój technik nie będzie mógł Cię leczyć ze względów bezpieczeństwa. Dodatkowa energia pochodząca z lasera może narazić Cię na niebezpieczeństwo wystąpienia działań niepożądanych.  Codzienne noszenie blokady przeciwsłonecznej może zapobiec wielu niepożądanym reakcjom, które mogą wynikać z ekspozycji na słońce w połączeniu z usuwaniem włosów za pomocą lasera.

Więcej na http://milden.com.pl/

Previous Jaką drukarkę najlepiej kupić do użytku domowego?
Next Na czym polega dieta ketogeniczna?

Może to Ci się spodoba

Life&Style 0 Comments

Najważniejsze wskazówki dotyczące wyboru firmy poligraficznej

Celem tego artykułu jest podzielenie się korzyściami z naszego doświadczenia i nakreślenie kilku przydatnych kroków, które pomogą Ci wybrać odpowiednią firmę poligraficzną do Twojego zadania drukowania. W rzeczywistości istnieje wiele

Life&Style 0 Comments

Podkład mineralny na mokro

Krok 1: Nałóż żądaną ilość minerałów na talerz i wyjmij butelkę z delikatną mgiełką wypełnioną wodą destylowaną lub naszym tonikiem do twarzy Perfect Balance, aby nie tylko nałożyć puder, ale

Life&Style 0 Comments

Jakie kolczyki wybrać do krótkich włosów

Wybierając odpowiednie kolczyki do twarzy, musisz zwrócić uwagę na dwie rzeczy: na fryzurę i kształt twarzy. W tym wpisie na blogu powiem Ci wszystko o tym, jakie kolczyki najlepiej wyglądają

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź